Kompjuter me te gjitha pajisjet!

Shitet nga: enkeled 14 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Tableta
Kompjuter HP

Procesor Intel core @420 1.60 Ghz
HDD 80 GB

Monitor 17" LCD (I sheshte)
Me mouse dhe keyboard.
PER ME SHUME INFO KONTAKTONI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim