4 cop laptop dell latitudine d630

Shitet nga: bedri 23 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shiten 4 cop laptop dell latitudine d630 me parametra shim te mira core 2duo 2g ram 160 hdd me nje cmim nen kosto te vleres se tij si laptop cmimi eshte vetem 150 mij lek te vjetra shtiten me shumic dhe laptop te modeleve te ndryshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim