shes ps1 ose e nderroj me timon per pc

Shitet nga: serxho 29 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK   15 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes ps1 15 mije leke nuk ka asnje disk dhe eshte me nje leve ose e nderroj me nje timon per pc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim