Shitet Biznesi "Internet Kafe "

Shitet nga: Jetmir 16 Maj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kam per te shitur nje Biznes "Internet Kafe" Ku Perfshihen 12+1 Server Pentium 4 Cpu 3.20 Ghz....Ram 2 Gb....
Karta Grafike 256...Monitor 19 Lg ...HDD 320 .. Perfshihen Karrige Tavolina Printer 2 Modem 1 Switch qe Ka 24 porta Dhe te gjithqa Gjerat qe i nevojiten 1 Kompjuteri
Cmimi eshte shum i arsyeshem Shitet per Arsyje Personale .Faleminderit Jeni te Mirpritur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim