Playstation 3

Shitet nga: Shitet 20 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtitet biznes i kompletuar dhe shum gjera te tjera ekstra. PS3 jane te pajisura te gjitha me Çip
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim