KOMPJUTER HP COMPAQ DC 5750,AMD ATHLON 64 2.4GHZ

Shitet nga: My Tech Shkoder 03 Qer 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHES KOMPJUTER HP COMPAQ DC 5750,
PARAMETRAT: AMD ATHLON 64 2.4 GHZ,
1GB RAM, 80GB HARD DISC, WINDOWS 7,
TASTIERE, MAUS, PROGRAME TE INSTALUARA, ANTIVIRUS ETJ...
NE GJENDJE SHUME TE MIRE E PRODHUAR DHE E MARRE NE GJERMANI.
Te gjitha produktet e My Tech Shkoder mund te dergohen ne te gjithe qytetet qe i pershkon aksi rrugor Tirane-Koplik
Cel: +355 67 21 25 269
Email: mytechshkoder@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/mytechcomputerserviceshkodra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim