Dell Optiplex 380,5GB RAM,Dual Core E5300 2.6GHZ..

Shitet nga: DENI 03 Krr 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Kompjutera desktop
Njesi - Dell Optiplex 380,
5GB RAM DDR3,
Dual Core E5300 2.60 GHZ,
160GB HDD (3GB/sec)
Windows 8.1 (64bit) (Operating System)
Ne gjendje te mire pune dhe pa asnje defekt ne motherboard dhe punon shume lehte (pa zhurm apo dicka tj)...
5 muaj perdorim qe kur eshte bler !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim