Ortopedi gjermane

Shitet nga: aldeno 23 Sht 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
kemi per te shitur ortopedi gjermane te perdurur me cmim shum te lire shiten edhe me shumice edhe me pakice
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim