Fustane per nuse

Shitet nga: emi 05 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Fustanet jane te ardhur nga Kanadaja.Te paperdorur me etikete.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim