Fustan Nuserie "JOVANI"

Shitet nga: Ardiana 31 Krr 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shitet per 35.000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim