Lajthi kerkojm me ble

Shitet nga: shpk ribera 06 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shperndaje ne shok dhe miq se eshte ne leverdin e tyre ky bashkepunim.
NJOFTIM.
RIBERA.SH.P.K
Njoftojme te gjithe fermeret kudo qe ndollen nga veriu
deri ne jug te shqiperise.pse jo kudo qe ka shqiptare me banim
Mal te zi.Kosove.dhe Maqedoni,
se firma RIBERA.SH.P.K
se shpejti do filloje te grumbulloje LAJTHI KOKERR kuptohet lajthi mali .si dhe te koltivuara,prodhim i i ketij viti.
prodhimi i vitit te kaluar nuk do grumbullohet nga kjo firme.
te gjithe juve qe i keni keni mbledhur dhe duke mos patur nje treg i mbani ne shtepi.ose juve qe keni mundesin ti mblidhni por nuk i keni mbledhur pasi skeni patur nje treg
tani ju njoftojm se se shpejti ne do fillojm grumbullimin e tyre kudo qe te jene.
prandaj mblidhni pasi pyjet dhe kodrat jan akoma me lajthi te pa mbledhura
V.O
PER INFORMACIONE OSE SQARIME TE METEJSHME
NR KONTAKTI 00355672943230
E MAIL lavoropunojme@outlook.it
nje dritare e re per ekonomin tuaj.mos hezito.leviz.do pune.ec te punojme.
flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim