Kunguj per halloween

Shitet nga: Ton 31 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Kunguj te medhenj per halloween per lokale dhe ambjente te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim