Ndertime catiash dhe shkalle druri

Shitet nga: amarildo sterkaj 08 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ndertojme Catia dhe Shkalle DRURI me cmime Konkurruese ne te gjithe zonen e veriut!!!

Eksperience 16 vjecare neper Europe!

Pervec ketyre bejme nderime nga themeli per shtepia vila dhe apatamente me mjeshtrat me te zote!

Mos hezitoni te na kontaktoni do te mbeteni te kenaqur ashtu si te gjithe Klientat tane.

Firma Sterkaj sh.p.k. Kontakt +355 69 288 33 98 +355 67 20 71 884

Jeni te Mirepritur!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim