Lyerje patinime dhe dekorime

Shitet nga: vilset 15 Nën 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
bejme punime te ndryshme si lyerje patinime dekorime psh velatur stuko veneciane etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim