Udhetime Komode ne cdo cep te Shqiperise me Pren..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 14 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme udhetime komode ne cdo cep te shqiperise dhe jashte saj.

Makina eshte e pershtatshme edhe per udhetime te gjata.

Bejme cdo lloj destinacioni dhe jemi ne gadishmeri te klientit

Mund te prenotoni ne kete numer 0692883398
Jemi gjithmone ne sherbimin tuaj ne cdo ore te dies ose nates!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim