Punime me rrezine

Shitet nga: niko 13 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shërbimet : Të tjera
Punime me rrezine
riparime per skaafe , motorra uji, pedalona,

modifilime parakolpash ,mrapakolpash si dhe vetlla fenersh per shum lloje makinash dhe
kallep te te gjitha llojeve mjafton kampjoni veshim edhe fugone frigorifer per fabrika qumeshti bejm dhe bagazhjere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim