PARFUME ME ESENCE ORIGJINALE (LONG-LASTING 48 ORE)

Shitet nga: Ardenis 30 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Ju sjellim PARFUMET e te gjitha markave me te njohura europiane dhe amerikane, ne mbushje 30 ml dhe 50 ml.
Parfumet jane me esence 100 % origjinale, dhe me nje rezistence minimalisht 48 ore nga momenti qe sprucohet.
Porositni me : e-mail, telefon ose inbox ne facebook " Parfume Shop Shkoder', dhe jua sjellim shume shpejt aty ku jeni ju.

Jeni te mirepritur !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim