Teknik Auto Riparim i shpejt komod dhe cilesor i..

Shitet nga: Servis 13 Krr 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Sektori : Të tjera
Teknik Auto Riparim i shpejt komod dhe cilesor i makines tuaj , ME NJE EKSPERIENCE 10 VJECARE NE JU SJELLIM CILESINE MAKSIMALE. NE Riparimin e Makines tuaj ME CMIMET ME KONKURUESE NE TREG. Riparojme Cdo pjes gjenerike ose motorike te makines tuaj ... MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN 0695351409

ADRESA KU NE NDODHEMI ESHTE SHKODER: RR. DESHMORET E 1912-13 OSE (ISH LAGJJA PARTIZANI RUS 300 METRA PA SHKU TE POLICIA).
NA VIZITONI NE https://www.facebook.com/pages/AUTO-Servis-Spahija/291286664218378?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim