Kerkoi nje punetore FRIZERE per pune ne BELGJIK ..

Shitet nga: bukurije 30 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Sektori : Të tjera
kerkoi nje punetore FRIZERE per pune ne BELGJIK urgjent punetorja duhet te kete pervoi te mire pune sidomos per shkurtim dhe fenirim te flokeve .gjuha nuk eshte e obliguar .punetorja do te kete kontrat pune dy ose tre muaj do te kete vend banimin dhe udhqimin e siguruar nga patronja .pagesa sipas marreveshjes.te gjitha te interesuarat te laimerohen ne kete numer te telit 0032484413408ne vaiber urgjrnt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim