Automat frigorifer

Shitet nga: arben 12 Nën 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për shitore/butiqe
perfekt per internet cafe apo per ambjent publik pa person sherbimi.ka raftet qe sherbejne per shitje pije. te paketuara dhe cigare.une e kam pasur tek nje internet cafe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim