Sobe restoranti profesionale me 8 vatra

Shitet nga: Gabriel 23 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Esht ne gjendje te mir dhe me sherbim te ber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim