Sob per restorante

Shitet nga: Jani 24 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
sob per restorante e ardhur nga Italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim