Paisje per Bar Karrige

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 06 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 11 komplete tavolinash me nga 4 karrige. cmimi 7500 / komlpeti
Frigorifer 1 cop 25000 leke
2 stola me piston 7000 leke /copa.
Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim