Karrige tavolina

Shitet nga: tavolina 15 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes 9 komplete tavolinash . te diskutueshme .
ju mirpresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim