CMIMI I FUNDIT SUPER FURRE PICASH, MOS GJYKONI P..

Shitet nga: Lozi 29 Maj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

87 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES FURRE PICASH TE PERDORUR POR SHUME SHUME CILESORE, 4 VENDE 33CM. 3 VATRA PER PJEKJE PERFEKTE. KOMPLET GIZE. MODELI ESHTE I VJETER POR SHUME I MIRE.
SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI PER MOMENTIN. SHPEJTONI ESHTE OKAZION.

87000 LEKE TE REA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim