SHITET OBJEKT KAT I PRAN PROKORORIS DHE GJYKATE..

Shitet nga: pjerin 26 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Zyra
kam nje objekt e mundshme per lokal ose per tu ndar ne tre ose kater zyra avokatije.ndodhet karshi prokororis se re qe po ndertohet ne fund te xhabijeve afer pazarit me shumic te pallatet e reja. edhe mund te shitet dhe mund te jepet me qera. JEPET ME QERA OSE SHITET.tel 0682164999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim