faleminderit MerrJep.al u dha me qera objekti 10..

Shitet nga: John 20 Sht 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Të tjera
Jap me qera 100 m2 siperfaqe e mbrendshme e komletuar me 3kondicionera si dhe banjo te kompletuar si dhe dy balkone ekstra e cila mund te shfrytezohet per cdo lloj aktiviteti. Ndodhet ne nje zonen te pershtashme dhe te frekuentuar. Qmimi eshte shum i arsyshem. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 0666665766
Faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim