Arredim lokali. nje vit te perdorura

Shitet nga: olti 06 Dhj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Të tjera
Tavolina, karrige , poltrona, condicioner 60 ne kembe,
makin akulli, ndricimi dhe dekoret, banak me te gjith aksesoret,
20 tabolina shtese per party, amplifik profesionale me 2 boxe te
medhenj, kompiuter me monitor dhe printer lokali, etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim