Objekte biznesi me Qera ne Shkoder

Shitet nga: Neritan Celaj 30 Maj 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Kemi per te shluar objekte biznesi per qera ne gjendje shume te mir. Ndertesat ndodhen ne shkoder dhe cmimi eshte shum i arsyeshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim