Objekt prej 11000m2 + dy Kapanone ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 22 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shes 11000m2 me dy kapanone te ndertuara qe mund te bejne per cdo lloj biznesi qe ka nevoje per hapsira.
Per ndonje ferme ose ndodnje fabrike.cmimi eshte i arsyeshem!
Mund te jepen edhe me qera !
Ndodhet ne Narac nje fshat prane Shkodres!
Kontakt Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website : agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim