Objekt biznesi me qera ne Shkoder

Shitet nga: Celaj Myzafer 13 Maj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Leshohen me qera objekte biznesi ish pularie ne Shkoder, perfekte per fabrika biznese edhe cdo lloj objektit. Ndertesat jene ne gjendje te mir dhe cmimi shum i arsyshem. Ndertesat ndodhen ne postribe, shkoder.
Nr kontaktit: 0683657577
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim