Super RAST!! DYQAN 25 m2

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION!! RAST PER TE MOS U HUMBUR

Shes dyqan 25 m2 ne nje zone shume te lakmuar!!
vendodhja : 5 kateshi me ure rruga Parruce - Xhabije
cmimi vetem 2100 euro / m2
I DISKUTUESHEM!!!
ESHTE SHUME E THJESHTE... KONTAKTONI 0692883398
Amarildo Sterkaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim