Shkoder, Qender Qyteti, lokali 220 m² QERAJA €40..

Shitet nga: mati 29 Qer 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
***SUPER OFFERT***
Zona : Ura dervish Beg , Parruz

220m2 lokal shitet ose jepet me QERAJA €400 euro ne muaj

cmimi per shitje €1.000 euro per m2 i traitushem

kontakto cell
+355 692219365


BAR KAFE SARAI
Ura dervishbeg
Rruga Hafis Sabri Bushati
Ura dervish Beg
pran sheshit parruz, Hotel Europa


Tel. : 0692219365

(cell vodafone alb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim