SHITUR!flm apartament kati i pare vetem 5.3 mili..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
kemi per shitje dyqan me sip.111m/2 kati perdhe ne zonen parruce - xhabie,,ne rruge kryesore,,cmimi 1500 euro/m2 i diskutushem dhe po ne te njejten zone dy apartamente 1+1 kate te para me sip.61m/2 dhe 55m/2 te cilat shiten per dyqane,,,me cmim 5.9 milion lek i diskutushem dhe 5.4 milion lek i diskutushem,,,na kontaktoni infoatlantik,,kati i dyte,,mbi alpha bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim