SHITET DYQAN NE QENDER TE SHKODRES

Shitet nga: Shoqeria "SMOUNION Sh.P.K." 18 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

79 344 EUR

Adresa: Shkoder, Qender
Sipërfaqe: 69.6 m2
Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqan ne qender te Shkodres me siperfaqe 69,6 m2, rruges per ne Rus, prane pallatit me hark, ne nje pallat te sapo perfunduar. Dyqani ndodhet ne katin perdhes (kati 0) dhe eshte i hipotekuar. Pozicioni i pallatit eshte ideal per biznese te llojeve te ndryshme, kryesisht sherbime. Cmimi 1140 Euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim