Okzaion 60m2 dyqan ne Zdrale

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan 60 m2 ne Zdrale prane qenderes tregtare.
Cmimi eshte i arsyeshem!
dyqani eshte i ndare ne dy pjese me hyrje perpara dhe mbrapa.
Mund te shfrytezohet edhe nje copet.
Eshte nje mundesi shume e mire per te investuar.
Kontaktoni Amarilsdo Sterkaj 0692883398
Agjensia e Sherbimeve Extra Gjuhadol, Shkoder
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim