Okazion! Dyqan ne Lagjen Rus , Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 23 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
NJe investim i Zgjuar!!

Nxitoni eshte shume e thjeshte

Shes Dyqan 60 m2 ne lagjen Rus Shkoder

100000 euro i trajtueshem

Ndodhet perballe me Shkollen e muzikes

Disponon te gjitha dokumentat e nevojshme
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim