Objekt me qera ne Shkoder

Shitet nga: Fatjoni 19 Gsh 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shkoder, jap me qira nje objekt 180m/2 x tre kate me ashensor. Objekti ndodhet ne qender Shkodres, lagja Perash, rruga Daut Borici (rruga Perash – Parruce, 100 m nga ura Dervish Beg). Jepet me qira per zyra, markete, call center, etj.
Objekti eshte pjeserisht I rregulluar. Momentalisht eshte ne perfundim nje pallat te cilin e ndane rruga me objektin ne fjale. Cmimi negociohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim