Objekt biznesi ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shtet + biznes objekt 80 m2 sip te brendshme dhe 70m2 oborr qe perdoret ne funskion te biznesit.
Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar zone studentore. Shitet me vleren 240 000 euro (i diskutueshem)
Kontaktoni Amarildo Sterkaj Agjent Imobiliar 0692883398
ose drejtohuni te Agjensia jone ne Adrese: Rr.Gjuhadol 100m nga Pedonalja Shkoder
Presim Oferta nga ndonje Investues serioz!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim