Njesi tregtare me qera ne Shkodër

Shitet nga: Nest 09 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Preferojm ta leshojme me qera si Klinike shendetesore, Farmaci, klinik dentare dhe cdo sherbim shendetsor,sherbime bankare, zyra apo edhe si dyqan.
Dyqani ndodhet krejt afer kryqezimit te ish deges se brendshme 30m ne te majt nga kryqezimi i ish deges ne drejtim te sheshit Isa Boletinit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim