Jepet dyqan ne qera 30m2 ne perash prane shkolle..

Shitet nga: Cimi 02 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dyqan ne qera 30m2 ne perash prane shkolles ali lacej dhe shkolles se ndertimit dyqani ka 5 metra tratuar dhe banjo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim