Jepen me qera dy ambjente

Shitet nga: visar bekteshi 03 Sht 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepen me qera dy ambjente per magazina ose per reparte pune,
Ambjentet jan 200 m2 dhe 140m2.ne varsi te perdorimit
esht dhe nje ashensor i brendshem per kapanonin dy katesh.
Cmimi i arsyeshem.FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim