Jap me qera Dyqan 50m2 Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 24 Jan 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap dyqan 50m2 me qera ne Shkoder
Ndodhet te ura Dervishbeg.
Mund te perdoret si klinike private ose ndonje aktivitet tjeter.
Cmimi 25000 lek / muaj
Kontaktoni Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398 (Viber , Whatsapp)
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website: agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim