Dyqani ndodhet ne lagjen Vasil shanto.

Shitet nga: Ndoj Rrasa 15 Qer 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kemi per te shitur nje dyqan me siperfaqe 36.3 m,dyqani ndodhet ne lagjen Vasil shanto tek pallati i fishtes ne katin e pare me pamje nga rruga, me qmim te aresyeshem.
Per informacione te me tejshme mund te na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim