Dyqane ne Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET !!!DYQAN me siperfaqe 70 m2,,,zona parruc ndertim i ri ,,,cmimi 1000 euro/m2,,, DYQAN me siperfaqe 25m2 ,,zona Parruc,,,cmimi 2000 euro/m2 ,,,,,,DYQAN me siperfaqe 70m2,,,zona afer gjimnazit Jordan Misja,,,cmimi 2500 euro/m2,,,,,Dyqan me siperfaqe 143 m2,,,zona rruga e gjere e stadiumit,,,cmimi 1700 euro/m2,,,,DYQAN me siperfaqe 80 m2,,,zona zdrale,,,cmimi 1000 euro/m2,,,,tek ne do te gjeni dhe shume oferta te tjera,,ne te gjithe qytetin e shkodres dhe ne velipoje,,,,na kontaktoni INFOATLANTIK shitje-blerje-qera,,,ngjitur me Alfa-Bank ,,,te kursi i dollarit,,,tel.022242600 0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim