Dyqan prej 80m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 24 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Dyqan me 80m2 ne qender te Shkodres
Lartesia e dyqanit eshte 4.5m.
Pike strategjike per shume lloje biznesesh.
Mund te behet edhe nje ndarje dhe shfrytezohet si dy katesh.
Cmimi eshte mjaft i favorshem!
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim