Dyqan prej 60m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesim objekt 60m2 prane rruges kryesore ne lagjen Skenderbeg.(Prane Varrezave Katolike)
Objekti me dokumenta eshte i kthyer nga Apartament (njesi banimi) ne Dyqan (njesi Sherbimi).

Ka hyrje nga rruga dhe nga pjesa prapa pallatit d.m.th mund te shfytezohet nga te dyja anet si dy objekte te ndara.
eshte komplet i restauruar brenda dhe jashte.
Instalime elektrike dhe hidraulike krejtesisht te reja , pllaka sovatime dhe gips jane punuar brenda.
Cmimi eshte vertet nje okazion.
Vendi eshte i pershtatshem per disa kategori biznesesh.
Nxitoni kontaktoni 0692883398
Ose paraqituni te zyra jone ne adresen : Rr.Gjuhadol 100m nga Pedonalja Shkoder
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim