Dyqan prej 52 m2 ne Shkoder shitet ne kushte urg..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan + biznes ushqimore 52 m2 krejt ne rruge kryesore
Ndodhet perballe ish shtepise se Pionierit prane Kishes se madhe!
ka prespektive per ndertim te katit te dyte!
Shitet ne kushte emergjente per arsye familjare!
cmimi eshte 110 mije euro
Kontaktoni 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim