Dyqan prej 47 m2 ne Rus Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 08 Sht 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 900 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Nje rast i mire!
Shes dyqan te tregu ne Rus prane 50 lekshit
sip.47m2 ka 5 vite qe eshte me qera 3milion e 600 mije lek ne vit.
cmimi 2120 euro/ m2 (i diskutueshem)
Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Presim Oferta Nga Bleres Serioz!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim