Dyqan prej 341m2 ne Shkoder afer zones industriale

Shitet nga: Armando 18 Nën 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 500 EUR   145 000 EUR

Sipërfaqe: 341 m2
Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani shitet me te gjitha letrat 341m2 gjeresija 22 m gjatesi 12 m lartesi 6.40 .eshte e ndare ne 4 kabanone treh jane te ndara 4 m kurse njera eshe 7m .toka per rreth nderteses eshe 2000m e gjate 85 e gjer 22 .Ndodhet ne rruge kryesore ne fermenti golem .Eshte ndertuar ne vitin 2004 ( ose me shkruani ne email armandomala5@hotmail.com ' ose ne Viber sepse jetoj ne amerik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim